Видача замовлень:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Передзвоніть мені

ПОКРІВЕЛЬНА ВЕНТЛЯЦІЯ, ВЕТИЛЯЦІЯ ПІДДАХОВОГО ПРОСТОРУ,ЯКІСНО!

ПОКРІВЕЛЬНА ВЕНТЛЯЦІЯ, ТА ВЕТИЛЯЦІЯ ПІДДАХОВОГО ПРОСТОРУ,ЯКІСНО!

Одним з найважливіших складових елементів сучасного будівництва є вентиляція в приміщенні, а також в будівництві утеплених дахів важливим є вентиляція підпокрівельного простору.

Покрівельна вентиляція, кровельная вентиляция

Справа в тому, що правильно облаштована покрівельна вентиляція вирішує відразу кілька завдань:

Допомагає організувати правильну і ефективну вентиляцію внутрішніх приміщень будинку для створення максимально комфортного і здорового мікроклімату;

Уникнути накопичення вологи і протікання в підпокрівельному просторі котеджу;

Облаштована належним чином покрівельна вентиляція дозволить істотно скоротити витрати на опалення і кондиціонування заміського будинку, що є особливо важливим, коли доводиться економити на всьому.

Однією з лідируючих на світовому ринку з виробників систем покрівельної вентиляції, є торгова марка «КRONO-PLAST», яка виробляє  покрівельні елементи для створення вентиляції що пов’язана  виходом скрізь дах, або внутрішню вентиляцію даху.

Успіх і популярність цієї торгової марки пояснюється тим, що сьогодні вентиляція «Кronoplast» - це, практично, всі елементи, необхідні для облаштування якісної та ефективної системи вентиляції покрівлі.

За допомогою покрівельних вентиляційних елементів легко забезпечується покрівельна вентиляція необхідної конфігурації, яка задовольняє всім, найсучаснішим вимогам.

Слід враховувати, що вентиляція покрівлі може складатися з декількох складових елементів. Такими елементами, перш за все, є система підпокрівельної вентиляції, кухонний вентиляційний вихід, а також покрівельні виходи каналізаційних стояків. Крім цього, можуть бути передбачені покрівельні виходи центрального пилососа оснащені вентилятором.

Підпокрівельна вентиляція служить для усунення надлишків вологи з горищних приміщень. При цьому головна функція, яку виконує вентиляція в цьому елементі, полягає в збереженні сухим теплоізоляційний шар. Це виключає його перемерзання в зимовий період і, як наслідок, вентиляція покрівлі дозволяє істотно скоротити витрати на опалення заміського будинку взимку.

Підпокрівельна вентиляція являє собою вентиляційний елемент (аератор) із захисною сіткою, достатній для забезпечення вентиляції до 100 м2 покрівлі.

У разі використання в будинку примусового вентилятора, для забезпечення вентиляції внутрішніх приміщень, або кухонної витяжки, обов'язково встановлюється вентиляційний вихід з примусовим вентилятором, він дозволяє зменшити опір повітря і створити гарну тягу в системі вентиляції, служить для напрямку повітряних потоків, оберігає вентиляційну систему від попадання в її бруду, дощу і снігу.

Для каналізаційної системи вентиляція «КRONO-PLAST» передбачає покрівельні виходи вентиляційних стояків, які служать для відведення неприємних запахів і для дотику каналізаційного каналу з атмосферою. Крім цього такі виходи виробництва продовжують термін служби каналізаційної системи заміського будинку, запобігаючи її руйнування під впливом агресивних газів, що утворюються в ній.

Як правило, виходи каналізаційних стояків не оснащуються ковпаками. При використанні для прибирання внутрішніх приміщень будинку сучасних систем центрального пилососа, передбачаються також виходи для цих систем. Такий вентиляційний вихід дозволяє відводити з дому очищене повітря з системи центрально пилососа.

Також, вентиляція може передбачати установку покрівельних вентиляторів за допомогою забезпечується створення максимально комфортного для людини мікроклімату в будинку.

«КRONO-PLAST»  виробляє прохідні елементи для покрівлі, без яких неможлива повноцінна вентиляція. Головним завданням таких елементів є забезпечення абсолютної герметичності даху від протікань води, якою повинні володіти покрівельні виходи.

Прохідні елементи випускаються для всіх типів покрівельних покриттів в шести основних кольорах.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я, фамілія*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари